Profesionálne Služby Zlatníctva Rubín

V Zlatníctve Rubín sa zameriavame nielen na predaj kvalitných šperkov, ale aj na poskytovanie širokého spektra služieb, aby vaše šperky vždy vyzerali ako nové a boli osobitým odrazom vášho štýlu.

Nastreľovanie náušníc

Ponúkame bezbolestné a hygienické nastreľovanie náušníc pre všetky vekové kategórie, vrátane detí od 6 mesiacov. Naša metóda zaručuje minimálnu bolestivosť, žiadne krvácanie a presné nastrelenie. Poskytujeme tiež podrobné pokyny pre starostlivosť po nastrelení, aby sa zabezpečilo rýchle a bezproblémové hojenie.

Gravírovanie textov

Personalizujte svoje šperky s našou službou gravírovania. Ponúkame bezplatné gravírovanie textov pri kúpe obrúčok a možnosť gravírovania na prívesky a náramky. Vyjadrite svoje emócie a spomienky prostredníctvom osobných odkazov, dátumov alebo iniciál.

Opravy a čistenie šperkov

Zabezpečujeme opravy a čistenie zlatých a strieborných šperkov, vykonávané skúsenými zlatníkmi. Ponúkame služby opravy aj pre šperky, ktoré neboli zakúpené u nás, a zaručujeme kvalitné a rýchle opravy aj po záručnej dobe.

Výkup a výmena zlata

Vymieňajte staré zlato za nové šperky. Ponúkame výkup žltého, bieleho a zlomkového zlata. Využite možnosť výmeny starého zlata za nové šperky za výhodné ceny.

Navštívte naše zlatníctva v Košiciach, Prešove a Rožňave, kde nájdete nielen široký výber šperkov, ale aj profesionálne služby a prívetivý personál, ktorý je pripravený vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.