DIAMANTOVÉ OBRÚČKY

Dokonalý pár diamantových obrúčok pre dokonalý manželský pár.
Vytvorte si vlastné obrúčky, ktoré budú vďaka diamantom nekonečné ako vaša láska.

Diamantové svadobné obrúčky si môžete vybrať alebo si ich necháte vyrobiť na mieru podľa vlastného návrhu. Farbu zlata aj jeho kombinácie, počet diamantov, jedinečný dizajn. To všetko závisí len od vás a vášho vkusu. Dodacia doba obrúčok je 2 týždne od vytvorenia objednávky. 


Ako na to? 

Svadobné obrúčky s diamantom je možné zadať aj prostredníctvom online objednávky. Je potrebné poznať veľkosť obrúčok, farebnú kombináciu, počet diamantov. Ak potrebujete mať väčšiu istotu, navštívte jednu z našich predajní, kde vám náš vyškolený personál vysvetlí a pomôže s vytvorením jedinečných obrúčok. 

Čo je dôležité vedieť? 

Ak ste sa rozhodli nechať si vyrobiť svadobné obrúčky na mieru, mali by ste poznať ich preferované miery:

  • Veľkosť obrúčok od 47 – 71 – ZLATNÍCTVO RUBÍN vám vyrobí svadobné obrúčky od najmenších veľkostí až po tie najväčšie.
  • Šírka obrúčok – Ak ste neodolali lesku diamantov a chcete, aby ozdobovali vašu obrúčku, mali by ste vedieť, že ideálna najmenšia šírka sú 4 milimetre a viac. Pri takejto šírke obrúčky sa diamanty v nej stanú dominantnými. 
  • Materiál – pri výbere materiálu si môžete vybrať čisté žlté, biele alebo ružové 14 karátové zlato (585/1000). Jednofarebné zlaté svadobné obrúčky nikdy nevyjdú z módy, no kombináciou bieleho, žltého alebo ružového zlata dosiahnete jedinečný dizajn. Všetky svadobné obrúčky zo zlata sú opuncované Slovenský puncovým úradom. 
  • Povrch – ani na ten netreba zabúdať. Naši zlatníci vám pripravia povrch, aký si vyberiete: lesklý, matný, pieskovaný, brúsený, škrabaný. Rovnako ako materiál, aj povrchy sa môžu kombinovať, stačí si len vybrať.
  • Profil – komfortný, polo guľatý alebo plochý? Tieto profily sú pre diamanty ako stvorené, ktorý si vyberiete pre svoje svadobné obrúčky? 

Diamantové obrúčky Rubín
Diamantové obrúčky Rubín

Ako vyberať diamanty pre svadobné obrúčky?

Pri výbere diamantov je dobré vedieť, akú čistotu, tvar a veľkosť preferujete.
Veľmi žiadaný je okrúhly tvar diamantov a s čistotou VVS1 – VVS2. Ak preferujete väčšie diamanty takúto požiadavku splníme nášmu zákazníkovi veľmi radi.  

Obrúčka by sa mala pohodlne nosiť bez akýchkoľvek drobných komplikácií. Preto diamanty vsádzame priamo do prsteňa tak, aby drahokam neodstaval a nezavadzal. 


Na mieru, podľa vašich predstáv 

Zlatníctvo Rubín sa špecializuje na výrobu svadobných obrúčok na mieru. Je možné vyrobiť len jednu špecifickú obrúčku pánsku alebo dámsku. 

Cena obrúčok je špecifická a záleží od vybraného materiálu, povrchu, veľkosti a taktiež od veľkosti a karátovosti diamantov. 

Obrúčka s 5 kusmi diamantov (0,12 karátu) sa pohybuje od 600€ za jeden kus obrúčky.

Obľúbené gravírovanie do vnútornej strany poskytujeme klientom ZADARMO. 

Kúpou svadobných obrúčok získate:

Certifikát pravosti diamantov

Obrúčky opuncované Slovenským puncovým úradom

OZNAM

od 30.9.2023 do 28.10.2023

budú naše prevádzky v Prešove a Rožňave

každú SOBOTU

ZATVORENÉ