NÁŠ PRÍBEH

Naše šperky sú späté so životmi našich zákazníkov už neuveriteľných 32 rokov. Prvé zlaté náušnice pre dcéru, či zlatý náramok pre chlapca. Prvá zlatá retiazka na prvé sväté prijímanie, šperky na stužkovú či na oslavu dospelosti. Šperky ako darček pri rôznych výročiach, narodeninách, významných dňoch či na zásnuby a svadbu.

Už tridsať rokov sme na slovenskom trhu a už 32 rokov sme súčasťou života generácií, ktoré u nás vždy nájdu to pravé, aby potešili svojich najbližších nezabudnuteľným darčekom.

Stabilné postavenie Zlatníctva Rubín na slovenskom trhu vám zaručí kvalitné vyhotovenie šperkov, rýchle dodanie, kvalitný servis, konzultácie s odborným personálom, milý a usmievavý prístup.

Za tri dekády sme sa vďaka vám posunuli vpred. Pomocou najnovších technológií vyrábame na mieru zlaté šperky, zásnubné prstene i svadobné obrúčky. Máme radi výzvy, inovatívne nápady a zaujímavé kombinácie materiálov či drahých kameňov. Tie vytvárajú pre našich zákazníkov profesionálni zahraniční partneri, ktorí vytvoria unikátny šperk, podľa vašich predstáv.

Zlatníctvo Rubín patrí medzi overených predajcov s registráciou na Puncovom úrade Slovenskej republiky a nami vyrobené šperky sú označené puncovou značkou schválenou puncovým úradom. Diamantové šperky sú vydávané uznávaným certifikátom HRD ANTWERP o pravosti a pôvode diamantu.

Veľmi radi sa staneme súčasťou vašej životnej udalosti. Vyberte si šperky na našom e-shope www.rubingold.sk alebo nás navštívte v jednej z našich predajní.

Pýchou našej zlatníckej dielne je výroba obrúčok, ktoré sú s láskou vyrábané v kombinácii tradičného šperkárstva s novými technológiami.

Súčasne spolupracujeme so skúsenými dodávateľmi z celého sveta tak, aby tou najvyššou kvalitou boli v prvom rade uspokojené túžby a predstavy súčasného moderného zákazníka.

V našich predajniach oceníte široký výber exkluzívnych diamantových šperkov, ktorých vysoká kvalita ručne vsadených diamantov zaručene poteší znalcov hodnotných drahokamov.

Ponuka šperkov je obohatená v rôznych kategóriách. Očaria predovšetkým dámske oko žiarivosťou zlatých či strieborných klasických, visiacich náušníc, snubných či darčekových prsteňov a rôznych tipov príveskov, retiazok. Zaručene ponúkame nespočetné množstvo rôznych vzorov retiazok a náramkov, ktoré sa stanú súčasťou vášho každodenného života.

Šperková rozkoš, ktorá povýši Váš vzhľad na piedestál ženskosti pocítite v noblese perlových náhrdelníkov či perlových náramkov rôznej veľkosti a odtieňov.

K súčastným trendom patrí aj výnimočný dámsky doplnok krásnej brošne. Symbol noblesy a majestátnosti sa odzrkadľuje v týchto brošniach, kde je možné cítiť precíznu prácu zlatníkov. Brošne ponúkame v rôznych vzoroch a tvaroch.

Nádhera nevšednej krásy originálnych náhrdelníkov a súprav rôznych tvarov a kombinácie zlata úchvatne ozdobia Váš dekolt pri rôznych príležitostiach.

Aj muži chcú vykročiť z radu a ukázať sa svetu.

Zaujímavosť pánskych zlatých či strieborných šperkov dokážu absolútne zmeniť z utiahnutého chlapa v suverénneho muža. Z kolekcie rôzne dizajnových prsteňov, retiazok, náramkov si vyberie každý správny chlap.

Veríme, že oceníte kúpu luxusných manžetových gombíkov alebo kravatových spôn, ktorými dokážete vyšperkovať každý oblek.

Samozrejme, že nezabúdame ani na Vaše detské ratolesti.

Rozžiarte svoju malú princezničku úžasnými detskými náušnicami alebo jemným prsteňom podľa Vášho vkusu.

Chlapcov určite poteší bohatá ponuka retiazok alebo náramkov.

RADI VÁS UVÍTAME V NAŠICH POBOČKÁCH


S našimi zákazníkmi sa chceme podeliť o každý detail, ktorý napomáha uľahčiť cestu za kúpou dokonalého šperku. Je dôležité aby obdarovanej osobe robili radosť a skrášľovali jeho vizáž.

Veríme, že nás Vašou návštevou poctíte.

OZNAM

od 30.9.2023 do 28.10.2023

budú naše prevádzky v Prešove a Rožňave

každú SOBOTU

ZATVORENÉ