NÁŠ PRÍBEH

Náš zlatý príbeh sa začal pred neuveriteľnými troma déceniami. Ušľachtilosť, dominantnosť a odvaha majiteľov preukázala svoju silu v podobe našich prevádzok, ktoré pokrývajú značnú časť Východného Slovenska.

Pýchou našej zlatníckej dielne je výroba obrúčok, ktoré sú s láskou vyrábané v kombinácii tradičného šperkárstva s novými technológiami.

Súčasne spolupracujeme so skúsenými dodávateľmi z celého sveta tak, aby tou najvyššou kvalitou boli v prvom rade uspokojené túžby a predstavy súčasného moderného zákazníka.

V našich predajniach oceníte široký výber exkluzívnych diamantových šperkov, ktorých vysoká kvalita ručne vsadených diamantov zaručene poteší znalcov hodnotných drahokamov.

Ponuka šperkov je obohatená v rôznych kategóriách. Očaria predovšetkým dámske oko žiarivosťou zlatých či strieborných klasických, visiacich náušníc, snubných či darčekových prsteňov a rôznych tipov príveskov, retiazok. Zaručene ponúkame nespočetné množstvo rôznych vzorov retiazok a náramkov, ktoré sa stanú súčasťou Vášho každodenného života.

Šperková rozkoš, ktorá povýši Váš vzhľad na piedestál ženskosti pocítite v noblese perlových náhrdelníkov či perlových náramkov rôznej veľkosti a odtieňov.

K súčastným trendom patrí aj výnimočný dámsky doplnok krásnej brošne. Symbol noblesy a majestátnosti sa odzrkadľuje v týchto brošniach, kde je možné cítiť precíznu prácu zlatníkov. Brošne ponúkame v rôznych vzoroch a tvaroch.

Nádhera nevšednej krásy originálnych náhrdelníkov a súprav rôznych tvarov a kombinácie zlata úchvatne ozdobia Váš dekolt pri rôznych príležitostiach.

Aj muži chcú vykročiť z radu a ukázať sa svetu.

Zaujímavosť pánskych zlatých či strieborných šperkov dokážu absolútne zmeniť z utiahnutého chlapa v suverénneho muža. Z kolekcie rôzne dizajnových prsteňov, retiazok, náramkov si vyberie každý správny chlap.

Veríme, že oceníte kúpu luxusných manžetových gombíkov alebo kravatových spôn, ktorými dokážete vyšperkovať každý oblek.

Samozrejme, že nezabúdame ani na Vaše detské ratolesti.

Rozžiarte svoju malú princezničku úžasnými detskými náušnicami alebo jemným prsteňom podľa Vášho vkusu.

Chlapcov určite poteší bohatá ponuka retiazok alebo náramkov.

RADI VÁS UVÍTAME V NAŠICH POBOČKÁCH


S našimi zákazníkmi sa chceme podeliť o každý detail, ktorý napomáha uľahčiť cestu za kúpou dokonalého šperku. Je dôležité aby obdarovanej osobe robili radosť a skrášľovali jeho vizáž.

Veríme, že nás Vašou návštevou poctíte.