Náš príbeh

Naše šperky sú späté so životmi našich zákazníkov už neuveriteľných 33 rokov. Prvé zlaté náušnice pre dcéru, či zlatý náramok pre chlapca. Prvá zlatá retiazka na prvé sväté prijímanie, šperky na stužkovú či na oslavu dospelosti. Šperky ako darček pri rôznych výročiach, narodeninách, významných dňoch či na zásnuby a svadbu.

Už tridsať rokov sme na slovenskom trhu a už 33 rokov sme súčasťou života generácií, ktoré u nás vždy nájdu to pravé, aby potešili svojich najbližších nezabudnuteľným darčekom.

Stabilné postavenie Zlatníctva Rubín na slovenskom trhu vám zaručí kvalitné vyhotovenie šperkov, rýchle dodanie, kvalitný servis, konzultácie s odborným personálom, milý a usmievavý prístup. 

Za tri dekády sme sa vďaka vám posunuli vpred. Pomocou najnovších technológií vyrábame na mieru zlaté šperky, zásnubné prstene i svadobné obrúčky. Máme radi výzvy, inovatívne nápady a zaujímavé kombinácie materiálov či drahých kameňov. Tie vytvárajú pre našich zákazníkov profesionálni zahraniční partneri, ktorí vytvoria unikátny šperk, podľa vašich predstáv.

Zlatníctvo Rubín patrí medzi overených predajcov s registráciou na Puncovom úrade Slovenskej republiky a nami vyrobené šperky sú označené puncovou značkou schválenou puncovým úradom. Diamantové šperky sú vydávané uznávaným certifikátom HRD ANTWERP o pravosti a pôvode diamantu.

Veľmi radi sa staneme súčasťou vašej životnej udalosti. Vyberte si šperky na našom e-shope www.rubingold.sk alebo nás navštívte v jednej z našich predajní.

Pýchou našej zlatníckej dielne je výroba obrúčok, ktoré sú s láskou vyrábané v kombinácii tradičného šperkárstva s novými technológiami.

Súčasne spolupracujeme so skúsenými dodávateľmi z celého sveta tak, aby tou najvyššou kvalitou boli v prvom rade uspokojené túžby a predstavy súčasného moderného zákazníka.