NAŠE SLUŽBY

NASTREĽOVANIE NÁUŠNÍC


Nastreľovanie náušníc je veľmi rýchly, hygienicky nezávadný spôsob perforácie ušných lalôčikov s minimálnou bolestivosťou za pomoci nastreľovacej pištole.

Vhodný je pre všetky vekové kategórie, u detí ideálne od 6 mesiaca veku dieťatka. Podmienkou je dostatočne vyvinutý ušný lalôčik. Jeho veľkosť je veľmi dôležitá pre správny prístup nastreľovacej pištole, čo je pre rovné a presné nastrelenie nevyhnutná.


Výhody nastrelenia náušníc
  • Minimálna bolestivosť
  • Žiadne krvácanie
  • Presné a rovné nastrelenie
  • Rýchla aplikácia
  • Hojenie bez komplikácii

Starostlivosť o ušká po nastrelení

Starostlivosť je veľmi jednoduchá. Základom je ich udržiavanie v čistote a aspoň 2 krát denne dezinfikovať. Na druhý deň po nastrelení k dezinfekcii pridáme aj pohybovanie náušnicami smerom dopredu a dozadu, rovnako aj krúživé pohyby, uchopením náušníc čistými rukami. Po nastrelení odporúčame nenavštevovať kúpalisko, plaváreň, wellness a pod. kvôli prípadnému zaneseniu infekcie.

GRAVÍROVANIE TEXTOV


Zlatníctvo Rubín Vám túto službu ponúka ZDARMA pri zakúpení obrúčok u nás. Gravírovanie textov (dátum, meno) do 2 rokov od zakúpenia, v Košiciach aj na počkanie.

Gravírovanie príveskov do platničiek, náramkov ( texty, dátumy ). Skrášlite si šperk pre seba alebo svojich blízkych podľa vlastnej predstavy spravte ho originálnym a nechajte si vygravírovať na prívesok alebo náramok dátumy dôležitých životných udalostí pre Vás, alebo mená či iniciály.


Ceny gravírovania
  • Obrúčky (meno a dátum) ..... 8,30 € 1 ks obrúčky
  • Prívesky, náramky ................. od 8,30 €

OPRAVY A ČISTENIE ŠPERKOV


Zlatých aj strieborných, rýchlo a kvalitne aj po záruke.


Poskytujeme opravy a čistenie zlatých a strieborných šperkov, ktoré vykonáva kvalifikovaný zlatník – opravár.

Zaručene Vám opravíme tovar aj po záruke ako aj šperky, ktoré neboli zakúpené u nás.

VÝKUP A VÝMENA ZLATA


Vymeňte staré zlato za nové u nás. Vykúpime žlté zlato, biele zlato, zlomkové zlato. VÝMENA ZLATA – staré zlato Vám vykúpime a v rámci výmeny si za výhodnú cenu vyberiete Váš nový šperk.

OZNAM

od 30.9.2023 do 28.10.2023

budú naše prevádzky v Prešove a Rožňave

každú SOBOTU

ZATVORENÉ